Politsei

Küsimus: Kas PPA ametnike eetikakoodeksis on mõni säte seotud ametniku eraelu ja käitumisega väljaspool tööaega?29.04.2021

Tere, küsimus oli arutelus 7 a. tagasi samas politsei rubriigis. Kas PPA ametnike eetikakoodeksis on mõni punkt seotud ka ametniku eraeluga ja käitumisega väljaspool tööaega? On seaduses muutusi.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee