Politsei

Küsimus: Mida teha kui keegi helistab 2-4 korda päevas ja vaikib?21.09.2021

Teist nädalat helistatakse mulle erinevatelt numbritelt. Vastan ja nad on vait. Tagasi helistades kuulen "viga numbri valimisel". Kas politseist on võimalik teada saada, kes mulle helistab?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

PPA ei saa anda välja teavet, kes on numbri omanik. See kui numbrile tagasihelistamine ei õnnestu viitab mõne virtuaalse numbri kasutamisele.
Kui kasutatakse erinevaid numbreid, siis kahjuks ei ole ka head lahendust kuidas neid kõnesid vältida. Esimese asjana võiks mõnda aega neile kõnedele lihtsalt mitte vastata.