Politsei

Küsimus: Kas saan ikka load lõpuni teha, kuigi jäin lubadeta sõitmisega vahele?21.09.2021

Tere! Jäin 24.november 2020 ilma lubadeta sõiduga vahele, autokool oli mul pooleli. Trahvi sain maksta osadega see sai makstud mai kuus. Arvasin, et mul on lubade keeld, nüüd nädal tagasi proovisin panna ARKi teooriaks aega. 03.06.2021 Peaks aeg olema, õnnestus. Küsimus siit, siis et kas on võimalus et saan load ikkagi lõpuni teha ja kätte? Või on ARKis mingid kindlad korrad mitu korda teha saab eksameid.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Selle küsimusega peate pöörduma ARK poole. Teile ei ole võimalik anda juhtimisõigust ka peale eksamite edukat sooritamist. Kuna PPA eksamineerimist ei korralda, siis ei oska ma kahjuks vastata, kas Teil lubatakse eksamid sooritada juhtimisõigust andmata.