Politsei

Küsimus: Kas tik-toki video kaudu võib müüa keelatud e-sigarette?26.11.2021

Tere!

Avastasin noorte seas populaarselt lehelt nimege TikTok inimese, kes müüb Maskking e-sigarette. Videos on nimi kirjas ja ütleb et võtke minuga ühendust. Kas see on lubatud? Ja kõigil on sellele sisule ligipääs nii et usun et ta müüb ka alaealistele.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Teie küsimuses kahjuks ei kajastu müüja andmed. Soovitan Teil anda müüja kohta vihje Maksu- ja Tolliametile: vihje@emta.ee