Politsei

Küsimus: Kas saan ka mingi teate menetluse alustamise kohta kui olen esitanud süüteo teate?13.01.2022

Esitasin PPA iseteeninduses vandaalitsemise kohta süüteo teate, sellest möödas juba poolteist kuud aga pole kuskilt teadet saanud kas asja menetletakse või mitte? Kuidas saab selle kohta infot või kui kaua on vastamise aeg üldse?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Reeglina vastatakse 10-30 tööpäeva jooksul. Kui Teile ei ole vastatud siis oleks mõistlik pöörduda ppa@politsei.ee ja esitada täiendav järelepärimine, saamaks teavet, mis seisus on Teie esitatud süüteoteate menetlemine.