Politsei

Küsimus: Kas politsei aktsepteerib 2003a toimunud avaldust kahe alaealise vastu toime pandud grupiviisilist vägistamist?08.03.2022

Kas politsei aktsepteerib 2003a toimunud avaldust kahe alaealise vastu toime pandud grupiviisilist vägistamist? Kui jah, kas algatatakse uurimist? Kui ei mis siis saab esitatud avaldusega, kas seda ei aktsepteerita või see lisatakse lihtsalt andmesüsteemi? Kas võib juhtuda, et uurimist ei algatata aga avalduse peale politse esitab mõningaid küsimusi?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Siin on palju nüansse mis on olulised, kuid millele küsimused vastust ei ole. Minu soovitus oleks kindlasti pöörduda lähimasse jaoskonda ja seal detailid avada, et kolleegid saaksid olukorda hinnata ning vastvaalt edasi tegutseda.