Politsei

Küsimus: Kas on midagi veel ette võtta kui töö juures unustasin pesema minnes nutikella ja seda hiljem enam ei olnud, keegi võttis ilmselt?08.03.2022

Tere, Tööl duširuumis unustasin nutikella. Mingi aja pärast läksin otsimas, kadunud, keegi oli ära võtnud. Kas on võimalik midagi teha või unustada, et riietusruum ja duširuum on avalik koht?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Esimese asjana oleks mõistlik küsida kolleegidelt, kes sama riietustuumi kasutavad. Ehk keegi vaatas, et on sinna unustatud ja võttis kaasa, üldse mitte pahatalitkult.
Muidugi jah, varguse puhul on teil võimalik www.politsei.ee lehel süüteoteade esitada.