Politsei

Küsimus: Kas naaber võib tahtlikult takistada minu sissesõitu sisehoovis oleva korteri juurde?25.04.2022

Kas naaber võib tahtlikult takistada minu sissesõitu sisehoovis oleva korteri juurde? Tal on aastaid oma parkimine olemas aga nüüd ajab kiusu, öeldes, et "mis prominent mina olen, et ukseni saan". Saan hoovi aga sentimeetri täpsusega ja põõsast riivates.
Saan vajadusel pilte näidata.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Selle küsimusega soovitan Teil pöörduda esmalt kohaliku omavalitsuse poole, saamaks selgust, kellele kuulub maa, millel sisseõidutee asub. Kui Tegemist on ühistu maaga, siis tuleks panna paika kasutuskord, ehk kes kus ja kuidas liigelda ning parkida võib, see kord ka kirjalikult fikseerida.