Politsei

Küsimus: Kas saan load siiski lõpetada enne otsust, kuigi jäin lubadeta sõiduga vahele?23.09.2022

Tere!
Jäin lubadeta sõitmisega vahele nädal enne ARKi sõidueksamile minekut, eksami aeg on kirja pandud ja riigilõiv tasutud.
Kas saan load siiski lõpetada enne otsust, kuigi jäin lubadeta sõiduga vahele?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Teile on võimalik juhtimisõigus anda juhul kui rikkumine ei ole jõustunud. Ehk seni kuni Te ei ole kätte saanud trahviotsust või trahvi tasunud, et ole rikkumine jõustunud. Seni on võimalik Teil eksam sooritada ja juhtimisõigus saada.