Politsei

Küsimus: Mida teha kui ekselukaaslane käib ukse taga ähvardamas?30.09.2022

Kuidas peaksin käituma kui minu eksmees, kellega läksin värskelt lahku ja ta kolis välja minu üüripinnalt, käib ukse taga ja ähvardab saata sõbrad ja räägib, et kuni tema pole minust üle saanud ei saa mina rahulikult elada. Olgu mainitud, et mul on tekkinud uus suhe aga ei ela veel koos uue mehega, aga ta käib külas ja ka tema suunal on tulnud ähvardusi stiilis et olge ettevaatlikud jne.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

See on üpriski komplitseeritud probleem, millele siin vastust anda. Soovitaksin Teil võtta ühendust enda piirkonna veebipolitseinikuga, kes saab asjaolusid täpsemalt küsida ja hinnata. Kontaktid leiate https://www.politsei.ee/et/veebipolitseinikud