Politsei

Küsimus: Kuidas otsida oma isa, kui rahvastikuregister ei anna tema nime?26.01.2023

tere
Olen otsimas oma isa aga olen otsimisega ummikusse jooksnud. Kust ja mis edasi teha? Rahvastikuregistrist ei leia vastet isa nimele, et nagu polekski olemas. Kõik võimalikud kohad läbi uuritud aga kuhu te veel soovitaksite pöörduda, et ise otsida isa.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kui Rahvastikuregistris sellist isikut ei ole, siis ilmselt on Teil nime kohta olevad andmed mittetäielikud või on ta vahepeal nime vahetanud. Selles olukorras oleks kõige lihtsam püüda tema kohta infot leida läbi kohaliku omavalitsuse ja viimase teadaoleva elukoha läheduses olevate inimestega suhtlemine - kas keegi teab teda, kus elada võib jmt andmeid küsitleda.