Politsei

Küsimus: Mida peaks tegema kui ahistatakse messengeris - saadetakse sõnumeid, edastatakse vägivaldseid videosid ja ähvardatakse? 16.02.2023

Mida peaks inimene tegema kui teda ahistatakse messengeris - saadetakse sõnumeid, edastatakse vägivaldseid videosid ja ähvardatakse? Kontode blokeerimine pole aidanud kuna tehakse uute nimedega kontod ja saadetakse sisu edasi.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Siin on väga palju aspekte mida hinnata. Seega asjaolude täpsemaks väljaselgitamiseks soovitan Teil pöörduda enda piirkonna veebipolitseiniku poole, otsige kaardil oma aadressiga ja leiate vajaliku kontakti: https://www.politsei.ee/et/piirkonnapolitsei