Politsei

Küsimus: Mis õppesuuna ma valima peaksin Sisekaitseakadeemias, kui siht on saada kiirreageerijaks?16.02.2023

Tervist!
Kaalun hakata politseinikuks ja tekkis paar küsimust. Mu siht on saada kiirreageerijaks ja tahaksin teada, mis õppesuuna ma valima peaksin Sisekaitseakadeemias, et seda ellu viia?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
See võimalus on mõlema õppesuuna lõpetanutel. Kuid mõistlik on eelistada politseiteenistuse eriala - hilisemad valikud on laiemad.