Politsei

Küsimus: Mida peaksin tegema kui sain trahvi aga trahviotsust ei ole saanud ja maksta ei saa, ei taha et tekiks mittemaksmisest probleeme?05.04.2023

Tervist!

Kirjutan põhjusega sain 4 päeva tagasi trahvi 20 eurot kuid kiirmenetluse meil pole saabunud meilile kui ka füüsilises vormis postkasti. Ma olen kindel, et mu email pandi valesti kirja ja ametnikud ei hoolinud ka üle küsida. Mida ma peaksin tegema, ma ei taha, et mu konto arestitakse sellise tühise asja pärast, kuhu pöörduma peaks ja mida tegema?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Saatke palun endale teadaolev info koostatud otsuse kohta ppa@politsei.ee peale. Seal võiks kirjas olla kes, kus ja kunas otsuse koostas.