Politsei

Küsimus: Mis võiks olla maksimaalne lsd kogus, et see veel väärteo alla läheks?24.04.2023

Tere,

mis võiks olla maksimaalne lsd kogus, et see veel väärteo alla läheks?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Vastavalt NPALS § 3prim lg 3 - suur on narkootilise või psühhotroopse aine, taime või seene kogus, millest piisab narkojoobe tekitamiseks vähemalt kümnele inimesele.