Politsei

Küsimus: Kuidas kodanikuna peaksin reageerima kui minu kõrvaltänaval sõidetakse pidevalt keelatud vastassuunas?16.05.2023

Tere!
Palun Teie abi. Tartu linnas meie ridaelamu boksi kõrvaltänaval on üles pandud vastassuunalist sõitu keelav märk. Kuidas me peame selles olukorras käituma nähes regulaarselt seesugust liiklusreeglite rikkumist - eriti viimasel ajal autod nahaalselt sõidavad vastassuunas?
Ette tänades

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Ma soovitan Teil selle murega pöörduda oma kolleegi poole ja anda talle juba täpsem info asukohta kohta, kus rikkumine pidev on. Tartumaa veebipolitseiniku leiate siit: https://www.facebook.com/Tartu.veebipolitseinik