Politsei

Küsimus: Kuhu peaksin teatama lubadeta autojuhist ning kas saan ka seda teha vaid ees-ja perekonnanime teades?06.10.2023

Kuhu peaksin teatama lubadeta autojuhist ning kas saan ka seda teha vaid ees-ja perekonnanime teades. Juht sõidab ringi tööautoga.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Sellise info võite saata otse mulle: andero.sepp@politsei.ee või vastava piirkonna veebipolitseinikule, kelle kontakti leiate siit kaardilt: https://www.politsei.ee/et/piirkonnapolitsei