Politsei

Küsimus: Kas selline asi on lubatud, et numbrimärgi järgi küsiti politseilt minu nime ja numbrit?24.01.2024

Tere,
Tekkis selline olukord, et numbrimärgi järgi küsiti politseilt minu nime ja numbrit. Kas selline asi on lubatud?
Kas kõnet ei oleks pidanud politsei ise tegema?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Siin on nüüd jäänud puudu see info, et kes küsis seda numbrit. Aga suvalisele eraisikule ei või me andmebaasist infot väljastada. Seega kui tegemist on sellise olukorraga, siis soovitan Teil esitada kirjalikult kaebus aadressile skb.vihje@politsei.ee - see võiks olla siis võimalikult põhjalik, kunas, kes, kellele, mis infot edastas.