Politsei

Küsimus: Kas politsei saab toonitud tulede eest kordusülevaatuse määrata kui auto on ülevaatuse läbinud ja seal tuled sobisid?24.05.2024

Tere!
Mind peeti seoses tagatuledega kinni, öeldi, et toonitud ja ei sobi ja lubati korduv ülevaatus teha. Kuid ülevaatusel kontrolliti antud tulesid ja osutusid sobilikuks. Kas politseil on antud õigus teha sellise asja peale korduv ülevaatus?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Selline võimalus meie patrullidel on, et suunata erakorralisele ülevaatusele. Teil on võimalik antud otsus alati halduskohtus vaidlustada.