Politsei

Küsimus: Kuidas peaksin käituma, kui kahtlustan, et minu telefoni kuulatakse pealt?02.12.2011

Kuidas peaksin käituma, kui mul on kahtlus, et minu telefoni kuulatakse pealt? Tegemist võib olla kaitsepolitsei ametnikuga, kes oma huvides kasutab oma võimu.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,
Selle probleemiga seoses kirjutage palun täpsemalt minu e-posti aadressil: andero.sepp@politsei.ee
Üldiselt tuleks sellise probleemi korral pöörduda KaPo juhi poole.