Politsei

Küsimus: Korteriomanike raha on omavoliliselt kasutatud, kas teha avaldus politseile?19.12.2011

Nimelt 9 korteriline maja. Omavahel sõlmitud kirjalik raha kasutamine ja kogumine (ühisus). Korteriomanikud avastasid kontolt ebaseadusliku rahaülekande ja ebaseadusliku ehituse tarbeks (1 aasta hiljem saadi tagantjärgi poolte korteriomanike allkirjad, aga ma ei saa sellega leppida, et selliselt varga kombel tegutseti). Kas on võimalik algatada varguse juhtum ja raha tagasi nõuda? Kui saab, siis mis aja jooksul arvates raha vargusest avaldust politseile teha?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Antud info on seisukoha võtmiseks liiga pealiskaudne. Seega paluksin täpsustavat infot: andero.sepp@politsei.ee