Politsei

Küsimus: Võõras auto on kaks nädalat maja ees, kas saab kuskilt auto kohta andmeid, et kas on ärandatud või tagaotsitav?01.02.2012

Tere.
Maja ees seisab pikemat aeg (umbes 2nädalat) võõras avariiline auto. Saab kuskilt ise vaadata, kas auto on ärandatud või tagaotsitav, enne kui politseisse helistan ja tühja tülitan neid?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,

Reaalselt internetis sellist andmebaasi ei ole. Küll aga võib alati proovida otsida internetist auto numbri järgi. Võimalik, et omanik on ise kuulutuse kuskile riputanud.
Vastava info võite edastada ka minule: andero.sepp@politsei.ee, soovin auto reg numbrit, aadressi, kus auto seisab ja ka Teie kontaktandmeid, et saaks vajadusel Teiega uuesti ühendust võtta.