Politsei

Küsimus: Mis aja jooksul peab olema liiklusõnnetus menetletud?05.03.2012

Tere,
Soovin teada, kas on mingi piiraeg liiklusõnnetuse menetlemiseks? Kui jah, siis milline on maksimaalne aeg, mille jooksul tuleb otsus teha.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,
Väärtegu aegub 2 aastaga, sisuliselt peab otsus valmis saama enne teo aegumist. Menetlus peab toimuma mõistliku aja jooksul, paraku selline termin nagu "mõistlik aeg" on sisutamata.