Politsei

Küsimus: Kuidas käituda, kui näen noorukist toksikomaani?26.03.2012

Tere!
Kunagi ammu nägin Tartus teepervel istuva poissi, kellel oli läbipaistev kilekott peas. Ta oli umbes 12-aastane ja nuusutas liimi vms. Mul oli kiire, telefoni kaasas polnud, ei teadnud, kuidas käituda, läksin temast mööda... Pärast seda mul tekkis süütunne, et ma oleks pidanud tol korral kuidagi sekkuma.
Kuidas õigesti käituda sarnasel juhul?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,
Sarnasel juhul oleks kõige õigem helistada kohe 110 ja kutsuda patrull välja.