Politsei

Küsimus: Millise järelkoolituse pean läbima, kui sain joobes juhtimise eest karistada?30.04.2012

Karistati mind joobes juhtimise eest ning nüüd öeldi, et pean läbima järelkoolituse. Joove oli 1,5 promilli. Millisele koolitusele peaksin siis ennast registreeruma kui koolitusi uurides oli kaks varianti - kas kuni 0,5 või kuni 1,49 promilli? Kas on ka mingeid piiranguid veel või lihtsalt ootan, kuni aeg läbi saab, teen oma eksamid ära ja on korras?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Vaatleme asja nii:
Koolituse esimene variant ilmselt kõne alla ei tule. Pigem peaksite valima selle teise, kuni 1,49 promilli. Aga soovitan see enne koolitusele registreerimist koolitajalt üle küsida.

Muid piiranguid ei ole.