Politsei

Küsimus: Kui sain karistada joobes juhtimise eest, olen auto dokumentides kirjas kasutajana, kas selle rikkumise kohta saadetakse teade ka auto omanikule?07.05.2012

Tervist.
Jäin vahele lolli tembuga ja sõitsin purjus peaga. Alkomeeter näitas 0.83 mg/l ja läks kriminaalkaristuseks. Küsiksin sellist asja, et kui ma olen autos kasutajana kirjas, siis kas mingi teade saadetatakse omakorda ka auto omanikule?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,
Autoomanikule ei ole selles olukorras vajalik teadet saata.