Politsei

Küsimus: Kas Lätti reisides on nõutav, et pass kehtiks veel vähemalt 6 kuud?17.05.2012

Tere!
Kas Lätti reisides on nõutav, et pass kehtiks vähemalt 6 kuud? Lapsel tuleb mais koolireis Lätti, aga pass kehtib septembri alguseni, seega vähem kui 6 kuud.

Tänan vastuse eest!
Murelik lapsevanem

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere!
Lähtuvalt Välisministeeriumi reisiinfost ei ole nõutav, et pass või id-kaart kehtiks vähemalt 6 kuud. Kehtivusnõude kohta märget ei ole.