Politsei

Küsimus: Kas korduva alkoholijoobes sõitmise eest on karmim karistus või aegub viimane karistus aastaga?04.06.2012

Minu abikaasa on jäänud alkoholijoobes vahele kaks korda, viimati 2008. Kui see juhtub ka kolmandat korda, kas sanktsioonid tema vastu tulevad karmimad kui tavajuhtumi korral või loeb siin väärteo aegumine 1 aastaga?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Kui selle joobes juhtimise eest mõisteti karistus väärteokorras, siis on tänaseks päevaks karistus aegunud.