Politsei

Küsimus: Kui registreerisin eksamile enne lubadeta sõidu eest vahele jäämist, kas saan eksamile või pean 12 kuud ootama?04.06.2012

Sain lubadeta sõidu eest trahvi, rikkusin nõudeid LS § 90 lg 1 p 1 ja karistus LS § 201 lg 1. Ma olin enne seda trahvi registreerunud ARK-i sõitueksamile. Kas saan eksamile või pean ootama 12 kuud?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Viimast praktikat arvestades Teid enne karistuse aegumist eksamile ei lubata. Soovitan siiski üle küsida Liiklusregistri infotelefonilt: 620 1200