Politsei

Küsimus: Minu pilt on pandud facebook-i ja lisatud ebasobiv kommentaar, kasutaja ei võta pilti maha, mida peaksin tegema?17.07.2012

Tere, asi on selles, et üks kasutaja on võtnud mu pildi kuidagi facebook-ist ja enda albumi pannud, lisanud sinna ebasobiva teksti pildi juurde. Olen talle kirjutanud, et ta selle maha võtaks, aga ta ei vasta. Mis ma peaksin tegema?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee