Politsei

Küsimus: Mida ette võtta päevasel ajal lärmavate naabritega?06.08.2012

Tere,
Kas on võimalik midagi ette võtta lärmavate naabritega õhtusel ajal (enne kella 23.00)? Nad on enda alla võtnud terve kortermaja hoovi ning panevad igal nädalavahetusel seal pidu. Muusika on põhjas, joodikud karjuvad ja pisikesed lapsed karjuvad veel kõrval. Või peab tõesti ootama, et kell 23.00 saaks? Ise töötan graafiku alusel ja tihti pean nädalavahetusel 12-tunniseid vahetusi tegema, seega on vaja ennast välja puhata.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,

Kortermaja hoovi näol on tegemist avaliku kohaga, kus alkoholi tarvitamine on keelatud. Lisaks on keelatud ka avaliku korra rikkumine lärmi jmt. Seega võite ka enne kella 23:00 kutsuda oma lärmavatele naabritele politsei.