Politsei

Küsimus: Arvan, et leidsin minult varastatud rolleri, kuid sellele on nüüd paigaldatud teine kerenumber - mida saaksin ette võtta?15.08.2012

Tere.
Arvan, et leidsin minult varastatud rolleri. Olen selle kohta teinud ka politseisse avalduse kunagi, aga nii see asi ka jäi. Täna leidsin kuulutuse internetist, et müüakse samasugust rollerit. Kirjutasin, et olen huviline ja käisin vaatamas, et kas on samad vigastused ja et kontrollida ka kere numbrit, mis mul enda omast veel alles on.
Minu õnnetuseks on kerenumber erinev (võibolla vahetatud), arvele ka juba võetud, kuid vigastused on paljud sellised nagu ka minu omal olid.
Paljud asjad on ka vahetatud ja ei saa olla 100% kindel, et see minu oma on. Küsimus oleks siis selline, et mida peaks tegema edasi ja kuhu pöörduma? Äkki saaks veel masina tagasi.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,

Kahtlustega peaks pöörduma jaoskonda, kuhu esitasite avalduse.