Politsei

Küsimus: Mida teha, kui pärast vahetuskaupa ilmnes, et saadud tehnika siiski päris töökorras ei ole?21.08.2012

Tere.
Tegime internetikuulutuste kaudu vahetuse, mulle pakuti interneti muusikakeskust krossitsiklile vahetuseks. Muusikakeskus kohapeal töötas, aga kui kaup tehtud ning sai proovitud cd-mängijat, ilmnes, et see ei tööta. Sai antud tema kätte tagasi, selleks ajaks andis ta mulle telefoni, et näidata, et ei tee mulle tünga ja tuleb tagasi. Sai siis helistatud ning öeldi, et muusikakeskuse cd-mängija oli minu poolt ära lõhutud, kuigi siis, kui selle sain, olime vennaga koos toas ning proovisime. Nüüd, kui ütlesin talle, et asi nii ei käi, ütles ta, et teda ei huvita diil on juba tehtud. Mida peaks tegema, kuhu pöörduma?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Antud juhul võib tegemist olla mõlema osapoole vahel sõlmitud lepingu tingimuste rikkumisega. Kui Teil ei õnnestu kokkuleppele jõuda siis lahendab Teie vaidluse kohus ühe osapoole hagiavalduse alusel.