Politsei

Küsimus: Kui ma nüüd 18-aastaseks saan, kas enne seda saadud trahvid aeguvad?03.09.2012

Tervist,
Olen 17-aastane ja sain lubadeta sõidu eest trahvi. Kui ma nüüd 18 saan, kas need trahvid aeguvad või ma ikka pean need ära maksma?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,
Ei, need trahvid ei aegu. Kui Te trahve ei tasu, on õigus pöörata trahvinõue täitmisele läbi kohtutäituri. See tähendab, et lisaks trahvisummale lisandub sellele veel täituri tasu.