Politsei

Küsimus: Kuhu pöörduda, kui kahtlustan, et korteriühistu juhatus tegeleb ebaseadusliku jälitustegevusega?18.09.2012

Kui ma kahtlustan, et korteriühistu juhatus tegeleb ebaseadusliku jälitustegevusega, kelle poole ma peaksin pöörduma, et seda fakti kontrollida lasta? Küsimus selles, et majas, kus elan, paigaldati jälgimisseadmed. Mulle edastati registreerimisžurnaalist koopia, kus on kirjas, et mis kell ma välisuksest sisse tulin ja mis kell oma korterisse läksin? Kas selline tegevus KÜ juhatuse poolt, ei ole mitte ebaseaduslik jälitustegevus?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Sellise asjaga tuleks pöörduda politsei poole.