Politsei

Küsimus: Kas politsei võib öösel täiesti pimedas kõrvalteel kiirust mõõta?29.10.2012

Tere,
Kas politsei võib öösel täiesti pimedas kõrvalteel kiirust mõõta? Ja ma sain teada, et ei tohi eelnevat rikkumist arvesse võtta kui on möödunud 1 aasta. Mul oli üks rikkumine üle aasta tagasi ja seda võeti arvesse.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,
Politsei võib kiirust mõõta olenemata tee liigist, selle valgustatusest ja kellaajast.
Kahjuks sellise info põhjal ei oska selgitada, miks seda arvesse võeti. Puudub selgitus milles arvesse võtmine väljendub.