Politsei

Küsimus: Kas alaealise vanemaid teavitatakse, kui olen jäänud tänaval purjus peaga politseile vahele?05.11.2012

Tere, olen 17-aastane noor. Minu küsimus siis selles, et kas minu vanemaid ka teavitatakse, kui ma olen jäänud purjus peaga vahele tänaval, tehti trahvi 12 eurot? Veel üks küsimus siis selle kohta, et käin ka autokoolis, kas see mõjutab mind, kas saan ikka lube teha ja ARK-s saan need ilma probleemideta kätte. Olin lihtsalt tänaval kui politsei mind kinni võttis, kõndisin kodu poole, ei olnud autoroolis ega midagi.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Jah teavitatakse.

Autokooli ja lubade saamist see ei mõjuta.