Politsei

Küsimus: Mis karistus võib oodata kui jäin teistkordselt joobes juhtimisega vahele, puudusid load, ülevaatus ja kindlustus?20.11.2012

Tere,
jäin teist korda joobes juhtimisega vahele. Esimene kord oli 2010, kus joove oli 0.60mg\L, sel korral oli 0.39mg\L, puudusid load (kuna libeda sõit tegemata) ja autol puudus ülevaatus ja kindlustus. Mis karistus võib sellele järgneda ja kas on võimalik kirjutada asju leevendav kiri?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

15 päeva jooksul alates väärteoprotokolli koostamise kuupäevast on Teil võimalik esitada vastulause - kahetsuskiri. Esitada tuleks see kiri politseijaoskonda, mille aadress on märgitud väärteoprotokollile.
Karistuse suurust kahjuks ennustada ei oska.