Politsei

Küsimus: Kas natsi-saksa kotkast ilma svastikata võib kasutada?07.01.2013

Tere,
Tahaks küsida, et kas on lubatud kasutada Natsi-Saksa aegse vapi kotkast, kui seal all loorberite sees pole mitte svastika, vaid on tehtud neljast tühjast loorberipärjast Audi märk, kus iga rõnga sees veel omakorda erinevad Saksa automargid. Kas sellisel juhul on see keelatud? Oleks tahtmine teha Saksa markide klubi ning võtta see logona kasutusele.
Soovides parimat.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee