Politsei

Küsimus: Kuidas on võimalik tutvuda minu vastu esitatud avalduse sisuga, mille alusel on algatatud politseis menetlus?23.01.2013

Kuidas on võimalik tutvuda avalduse sisuga, kui politseiametnik helistab ja väidab, et isiku suhtes on algatatud menetlus kellegi väidete põhjal, mis ei pea paika?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Avalduse sisu saate teada siis, kui Teid selles asjas üle kuulama hakatakse. Ülekuulamise käigus saate ka esitada väited, miks avaldaja väited paika ei pea.