Politsei

Küsimus: Kas koosolekul või seminaril osaleja on kohustatud helisalvestamiseks küsima luba lektorilt, osalejatelt?31.01.2013

Kas isikul on õigus diktofoniga helisalvestada koosolekut, seminari vms, kus ta isiklikult osaleb? Kas ta on kohustatud küsima luba lektorilt, koosolekul osalejatelt vms?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Kuna lektorit võib pidada oma loengu autoriks, siis peaks selle salvestamiseks küsima temalt luba.