Politsei

Küsimus: Kas liiklusrikkumine takistab abipolitseinikuks saamist?26.02.2013

Tere.
Kui olen saanud trahvi kiiruse ületamise eest ja tehakse kiirmenetlus, kas siis on võimalik veel saada abipolitseinikuks või peab ootama kunas registrist otsus kustub? Ületasin kiirust tol korral, kuna olin teel tulehäirele hooldusravikeskusesse ja sain seetõttu 10 trahviühikut.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee