Politsei

Küsimus: Kalle loal või korraldusel saaks suvel kooli juures lubada suuremat sõidukiirust?26.02.2013

Tere,
Kelle loal ja korraldusel saab kiirust piiravaid märke ajutiselt sulgeda, st. kinni katta. Mõte oleks selles, et maakohas 50 km/h märk väikse kooli juures suvi läbi suhteliselt mõttetu, lapsi ju pole ja bussitasku läheb niigi eraldi ja kergliiklustee ka olemas. Aastaid siin elanuna näen, ega suvel sellest 50 eriti kinni ei peeta, kooli ajal teine asi. Tänades

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Selle ettepanekuga tuleks pöörduda kohaliku omavalitsuse poole.