Politsei

Küsimus: Kuhu pöörduda, kui meie tänaval on lubatud 30 km/h, kuid sellest ei pea keegi kinni ja see on eelkõige lastele ohtlik?26.02.2013

Tere.
Elan tänaval, mille alguses on kohe kiirusepiirang 30km/h. Sellest märgist ei pea keegi kinni. Kuna tänava lõpus on ettevõtted ning samal tänaval on palju eramuid juurde ehitatud, siis on siin ka väga tihe liiklus.
Üle ühe maja elavad pered, kus on väikesed lapsed. 500 m on pikk sirge, millel siis autod võtavad viimast välja. Kuhu tuleks pöörduda probleemi lahendamiseks? Mida ette võtta, et see kihutamine väikesel tänaval lõpeks?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Sellest murest tuleks informeerida kohalikku politseijaoskonda. Samuti tasuks pöörduda kohaliku omavalitsuse poole. Ilmselt oleks parim lahendus tänavale künniste paigaldamine, mis kiirust piiraksid.