Ravikindlustus

Küsimus: Kas mu haigekassa kehtib, kui ma olen dokumendid koolist välja võtnud?25.04.2014

Olen 17-aastane ja võtsin kutsekoolist dokumendid välja kuna mulle ei sobinud see eriala, mis ma valisin. Seega ma tahaksin teada, kas mu haigekassa enam ei kehti?

Vastus: Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Ravikindlustuse seadus annab kindlustuse lastele, kes on Eesti alalised elanikud või viibivad Eestis tähtajalise elamisloa või elamisõiguse alusel, kuni 19-aastaseks saamiseni.
Oma ravikindlustuse kehtivust saab kontrollida riigiportaalist www.eesti.ee või helistades haigekassa kliendiinfo telefonil 16363.

Parimate soovidega

Kaire Jürisson
infospetsialist