Ravikindlustus

Küsimus: Kas ma pean perearsti valima samas linnas, kuhu olen sisse kirjutatud?06.05.2014

Kas ma pean perearsti valima samas linnas, kuhu olen sisse kirjutatud? Kui olen Pärnusse sisse kirjutatud, aga praegune perearst on Tallinnas, sest vahel olen ka Tallinnas tööl ja olin sinna ka sisse kirjutatud.

Vastus: Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Perearst on soovitav valida oma elukohale võimalikult lähedal, kuid kohustuslik see ei ole. Rohkem infot leiate http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/perearstid.

Parimat soovides

Ülvi Rebane