Ravikindlustus

Küsimus: Isa lapsehoolduspuhkusel, kas ema võib jääda lapsega haiguslehele?01.06.2011

Lapse isa kasutab hetkel lapsehoolduspuhkust kuu aega ja laps jäi just haigeks. Mina, lapse ema, käin hetkel tööl, kas võin jääda lapsega haiguslehele?

Vastus: Katrin Saadre, kommunikatsioonispetsialist, Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere!

Hooldusleht väljastatakse isikule, kes last tema haiguse korral tegelikult hooldab. Hoolduslehe väljastamise otsuse teeb lapse raviarst.

Parimate soovidega
Evelin Koppel