Ravikindlustus

Küsimus: Kas internetist on võimalik järgi vaadata, kas olen vormistatud dekreetpuhkusele?05.08.2015

Pidin alates 30.juulist jääma dekreeti, minu ämmaemand on puhkusel ja kuna ta on natukene tuulepea, siis sooviksin teada, kas mul oleks kusagilt järele kontrollida, kas olen ikka dekreedis?
Ette tänades!

Vastus: Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Ise saate oma töövõimetuslehe andmeid vaadata riigiportaalist www.eesti.ee täpsemalt https://www.eesti.ee/est/teenused/kodanik/tervis_ja_tervisekaitse/isiku_toovoimetusehuvitised_3 .

Parimate soovidega

Pille Sõõrde
Eesti Haigekassa