Ravikindlustus

Küsimus: Kuidas kodune töötu saab omale ravikindlustuse?06.08.2015

Kui ma võtan ennast töölt vabaks, et jääda koduseks, siis kui kaua kehtib mul veel ravikindlustus? Millised on mu võimalused ravikindlustuse jätkamiseks?

Vastus: Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Peale töösuhte lõpetamist kehtib ravikindlustus veel kaks kuud.

Kõik võimalused ravikindlustuse saamiseks leiate haigekassa kodulehelt https://www.haigekassa.ee/et/inimesele/kindlustus.

Parimate soovidega

Pille Sõõrde
Eesti Haigekassa