Ravikindlustus

Küsimus: Kas Haigekassa hüvitab operatsiooni, kui olen 8 kuud järjekorras olnud, operatsioon aprillis, kuid ravikindlustus lõpeb märtsis?07.03.2016

Tere, olen olnud operatsiooni järjekorras juba 8 kuud ja nüüd teatati, et saan aprillis operatsioonile. Kahjuks lõppes mul tööleping jaanuaris, seega kindlustus lõpeb märtsis. Kas haigekassa hüvitab selle operatsiooni või mitte?
Tänan

Vastus: Eesti Haigekassa, www.haigekassa.ee

Tere

Eesti Haigekassa võtab üle tasu maksmise kohustuse kindlustatud isikutele osutatud tervishoiuteenuste eest mis on kantud tervishoiuteenuste loetellu ning osutatud meditsiinilisel näidustusel haigekassaga ravi rahastamise lepingu sõlminud raviasutuses. Kui Teil raviteenuse osutamise ajal ravikindlustust ei ole, siis tuleb Teil teenuse eest ise tasuda.

Lisainformatsiooni saate haigekassa infotelefonilt 16363 või 669 6630 ja meiliaadressilt info@haigekassa.ee.

Parimate soovidega

Pille Sõõrde
Eesti Haigekassa

Parimate soovidega